Profesjonalne szkolenie
z Acrylic One!

Na naszej stronie i broszurach informacynych znajdziesz niemal wszystkie potrzebne informacje by zacząć pracę z Acrylic One. Ale jak wiadomo – praktyka czyni mistrza! Zapisz się na profesjonalne szkolenie z Acrylic One by zdobyć wiedzę i umiejętności pracy z naszym materiałem.

Szkolenia A1

Podstawy pracy z A1

Panele dekoracyjne, sztukateria, renowacja, elementy dekoracyjne, małe formy użytkowe, rzeźba etc.

Podstawy pracy z A1 + laminowanie, odlewanie, barwienie i metalizacja (grafit, stal, rdza, corten), sposoby wzmocnienia strukturalnego. Szkolenie pod kątem paneli dekoracyjnych do wnętrz oraz fasad, jak i sztukaterii, renowacji zabytków, obłogów do frontów meblowych, rzeźby i małych form dekoracyjnych. Szkolenie, poza podstawami, skupia się na tematach związanych z zainteresowaniami uczestników.

Szkolenie bezpłatne* – liczba miejsc ograniczona

Data: 27 września (piątek)

Miejsce: Siedziba firmy, Siemianowice Śląskie
Czas trwania:9:00-15:00 (6h)

Data: 4 październik (piątek)

Miejsce: Siedziba firmy, Siemianowice Śląskie
Czas trwania:9:00-15:00 (6h)

Data: 18 październik (piątek)

Miejsce: Siedziba firmy, Siemianowice Śląskie
Czas trwania:9:00-15:00 (6h)

Warunki skorzystania z bezpłatnego szkolenia

Konieczne jest dokonanie rezerwacji w formie przedpłaty w kwocie 249zł (brutto)/os., którą później można w pełni wykorzystać w ramach zakupu produktów z oferty acrylicone.pl.
W przypadku nie pojawienia się na szkoleniu, kwota liczona jest jako opłata za szkolenie i nie może być wykorzystana na poczet zakupu produktów. W przypadku gdy nie możecie państwo skorzystać ze szkolenia w zarezerwowanym terminie, można przenieść rezerwację na inny termin szkolenia – wymagana informacja minimum tydzień przed pierwotnie zarezerwowanym terminem szkolenia.